Proč právě GeoSLAM?

Proč právě GeoSLAM?

►  GeoSLAM přináší vysoce efektivní nástroj pro rychlý a přesný sběr prostorových dat. Systém tvoří ucelenou linii samotného skeneru a softwaru pro vyhodnocení dat. Skenování je 10x rychlejší než standardní metody sběru dat. Skener obsluhuje jeden operátor, přístroj má velmi jednoduché ovládání a po krátkém zaškolení ho dokáže ovládat každý. Mobilní skenování je vysoce návykové, stačí prostorem pár minut projít a prostor je kompletně zaměřený. Bez dodatečné registrace stanovisek a bez zákrytů. Desetinásobným zrychlením sběru dat a efektivním softwarem pro rychlé vyhodnocení získáte značnou úsporu nákladů a výrazný náskok před konkurencí.

Proč to děláme?

►  Jsme fandové do 3D technologií. Každý den objevujeme nové technologie, které pro vás postupně testujeme, ověřujeme propracovanost a přínos celkového řešení. Jsme původem geodeti – zeměměřiči, orientujeme se na trhu měřících přístrojů a pro své zákazníky vybíráme ta nejlepší, léty prověřená, ale i zcela nová a revoluční řešení. Naši dodavatelé jsou zkušení profesionálové ve svém oboru z Evropy, Asie, Ameriky i Austrálie.

Jak dlouho zastupujeme značku GeoSLAM na českém trhu?

►  Značku GeoSLAM v České republice zastupujeme od samotného jejího počátku cca v roce 2013. Od té doby jsme dodali desítky skenerů do soukromého sektoru – geodetickým firmám, projekčním a realitním kancelářím, ale i do státního, vědeckého a univerzitního prostředí. Projít s novou značkou od jejího začátku znamenalo projít i řadou „porodních bolestí“. Jejich vyřešením jsme získávali další a další zkušenosti, které vám spolu se systémem GeoSLAM rádi předáme.

Jaké máme zkušenosti?

►  Díky našim zkušenostem z geodézie a obchodu s měřícími přístroji od roku 1993 pro nás bylo snazší adaptovat systémy od GeoSLAMu na české podmínky. Přes 25 let zkušeností v GEO oboru a 7 let práce se systémy GeoSLAM nám dodalo dostatek zkušeností potřebných pro fundované poradenství pro váš projekt. Máme za sebou stovky testovacích měření s mobilními skenery GeoSLAM a vyhodnocení dat v doprovodném softwaru.

Co pro nás znamená dodat skener GeoSLAM zákazníkovi?

►  Dodání systému GeoSLAM nikdy není o doručení a prostým předáním zboží zákazníkovi. Vždy je spojeno s efektivním zaškolením, které vystihne vše důležité pro rychlé nasazení systému na ostré zakázce. Při dodání systému zároveň předáváme veškeré naše know-how, zodpovídáme jakékoliv dotazy a doporučujeme konkrétní způsoby zpracování specifických prostředí k naskenování. Po 2-3 hodinovém zaškolení, kterého se může zúčastnit libovolný počet vašich zaměstnanců či kolegů, dokáže i naprostý laik obsluhovat přístroj, naskenovat objekt a data vyhodnotit a vyexportovat.

Máte další otázky?

►  Zkuste na ně najít odpovědi na stránce Často kladené otázky. Případně nás rovnou kontaktovat.